ראשי » טיפים » פילאטיס – מזרן או רגיל – זה לא עוד אימון רגיל בחדרי כושר

פילאטיס – מזרן או רגיל – זה לא עוד אימון רגיל בחדרי כושר

הפעילות הגופנית היא חלק מרכזי משגרת החיים שלו כל אחד. גם עם אתם לא ממש אוהבים לעשות ספורט וקשה לכם להיכנס והן כולן חשובות. אז אם אתם רוצים לקחת החלטות לטובת הבריאות העתידית שלכם, הנה לכם 5 סיבות ממש חשובות שבגללן אתם רוצים להירשם לחוג פילאטיס:

עיצוג הגוף בפילאטיס מאפשר הערכה עצמית גבוהה יותר

לא כל אחד יכול להסתכל במראה ולהרגיש בנוח עם עצמו. זה עניין של שנים רבות של עבודה עצמית פסיכולוגית. בעולם שבו המראה החיצוני הוא כל כך חשוב, עצם העובדה שאתם עוסקים בפעילות גופנית, היא הצעד הראשון. הפעילות מאפשרת לכם להרגיש קצת יותר בנוח עם הממדים שלכם. ומעבר לכך, בחירה בשיעורי חיטוב כמו פילאטיס, בהחלט מראה את סימניה על הגוף בצורה פיזית. תוך כמה שבועות תתחילו להתראות יפים ותוכלו להסתכל בגאון במראה.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

פילאטיס מחזק שלד ושרירים

באורח החיים המודרני אנחנו לא ממש שמים לב למעמסה על השרירים והעצמות. או לחילופין לתת-פעילות של המערכות הגופניות השונות. יש השפעות חמורות לטווח הארוך, של בחירות לא בריאות והרגלי חיים מסוכנים על הבריאות בעתיד. שעות של ישיבה במשרד יכול להיות להחליש את מערכות השלד והשרירים בגיל צעיר. ואת המחיר אתם תשלמו במחצית השנייה של החיים. חצי שעה ביום של פעילות ספורטיבית בעצימות מתונה, יוצרת שגרת אימון בריאה יותר למערכות הבסיסיות והחשובות ביותר בגופינו.

יצירת שגרת חיים בריאה

הכי קל לקום בבוקר, ללכת לעבודה ולסיים את היום מותשים מול הטלוויזיה. זוהי שיגרת החיים של ישראלים רבים, במיוחד בעולם ההייטק. והיא לא בריאה, לא לגוף ולא לנפש שלכם. אתם צריכים להעלות את הדופק מידי פעם. לצאת מהבית וליצור קשרים עם אנשים מחוץ למקום העבודה. ובעיקר לאפשר לעצמכם לדבוק בשגרה שמשפרת את מצב הרוח שלכם. ביקור יומי במכון הכושר או קביעת כמה שיעורי פילאטיס מידי שבוע, יאפשרו לכם ליצור שגרת יומיום מגוונת ומעניינת מאוד. מחקרים רבים הוכיחו שיש קשר הדוק מאוד בין שגרת פעילות גופנית לבין רמות נמוכות של שחיקה בעבודה. לצד רמות גבוהות של שביעות רצון מהחיים ותחושת אופטימיות. לפעילות גופנית יש השפעות מרחיקות לכת, ברמה המנטלית על החיים בעולם כל כך לחוץ.

פיתוח יצר תחרותי

מי שחושב שהיצר התחרותי והוא רק עניין של ילדים קטנים או ספורטאים מקצועיים, טועה ובגדול. הערכים שמניעים אנשים לעשות ספורט, גם באופן חובבני, הם ערכים מאוד חיוביים, שזולגים בצורה אינסטינקטיבית גם לחיי היומיום. דבקות במטרה, חתירה למצוינות, ויציאה מהגבולות המוכרים. כל אלו יכולים להתעצם כאשר אתם עוסקים באופן קבוע בפעילות גופנית. ההישגים הספורטיביים במהרה יהפכו להישגים אישיים בכל תחומי החיים. ואתם תרכשו סל מיומנויות חדש ומיוחד במינו.

פורקן פיזי לבעיות יום יומיות

סטרס הוא גורם שמשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו במידה כזו או אחרת. ברמה הפיזיולוגית, סטרס יכול ליצור בעיות גופניות קשות שמלוות אתכם לאורך כל שלבי החיים השונים. והדרך הטובה ביותר להתמודד עם מתח בגוף היא על ידי פעילות בעצימות שונה. הטכניקה הזאת עובדת מעולה גם על ילדים צעירים וגם על אנשים מבוגרים. ככל ואתם מבצעים פעילות מדודה ולומדים להכיר את המגבלות של הגוף שלכם.