עיצוב גבות

עיצוב הגבות בלה גוף, נעשית בשיטה ייחודית באמצעות שעווה ופינצטה.

הגבות משמשות מסגרת לעיניים ומקנות פרופורציה למבנה הפנים, הגבה האידיאלית היא הגבה המותאמת למבנה הפנים.

למראה הגבות חשיבות רבה ביותר כדי להעביר בצורה נכונה את ההבעות שלנו. גבה אשר אינה מעוצבת בצורה נכונה יכולה ליצור הבעת פנים עייפה, כועסת או מופתעת, ומראה שאינו טבעי. את הגבות ניתן לעצב במגוון צורות: גבות ישרות, מעוגלות, זוויתיות, או גליות.

למראה הגבות חשיבות רבה ביותר כדי להעביר בצורה נכונה את ההבעות שלנו. גבה אשר אינה מעוצבת בצורה נכונה יכולה ליצור הבעת פנים עייפה, כועסת או מופתעת, ומראה שאינו טבעי. את הגבות ניתן לעצב במגוון צורות: גבות ישרות, מעוגלות, זוויתיות, או גליות.

חשוב להגיע לידיים מיומנות, תוך שיתוף פעולה מלא בין הלקוחה למטופלת, יש לסמוך על הידע והמיומנות של הקוסמטיקאית על מנת להיות מרוצים מהתוצאה ולהגיע לעיצוב מושלם.

אמצעים לעיצוב גבות

את עיצוב הגבה ניתן לבצע בכמה אופנים: באמצעות פינצטה, חוט או שעווה.
המלצתי היא שהמריטה תתבצע באמצעות שעווה, השימוש בשעווה מצריכה מיומנות גבוהה במיוחד, אך היא מנקה באופן יסודי את העור מכל השערות הקטנות. התוצאה היא צמיחה איטית ודלילה של שערות.

דגשים לעיצוב הגבות

שמירה על הפרופורציה הנכונה של הגבה תיצור מראה נכון. חשוב שהגבה תתחיל במקום הנכון, שהוא קצה האף. ושתסתיים במקום הנכון, ש הוא קצה העין.
הגבה תמיד צריכה להיות עבה יותר בתחילתה ולהיעשות דקה יותר בסופה. חשוב כי הגבה לא תשמור על אותו עובי לכל אורכה, אלא ליצור בשליש הראשון שלה עובי אחיד, לאחר שהיא מגיעה לשיאה, הגבה צריכה להיעשות דקה יותר באופן הדרגתי.
חשוב להתאים את צבע הגבות לצבע השיער ולהיפך. וזאת בכדי ליצור מראה נקי.

צביעת גבות

ניתן לצבוע את הגבות ואף למלא אותן באמצעות צבע מיוחד לגבות.
צביעת הגבות חוסכת את הצורך לצייר את הגבות ולחזק את הצבע שלהן בכל פעם שמתאפרים, כדאי שהצבע לא יהיה בולט מדי או יחרוג ממסגרת הגבה.
צביעת הגבות ע”י צבע לגבות מחזיקה כשבועיים.
הרבה נשים מעדיפות את השימוש בעיפרון פיגמנט שעושה עבודה טובה בטשטוש פגמים בגבה ובמילוי הגבה. החיסרון בעיפרון הגבה, מעבר לכך שהוא אינו עמיד כשמזעים או במגע עם מים, אם לא עושים בו שימוש נכון התוצאה לא נראית טבעית.
אפשרות נוספת, פיתרון נוח לנשים חסרות זמן, האיפור הקבוע.
חשוב לזכור, בעיצוב גבות רצוי שלא להתפתות למלכודות האופנה.

טיפים לעיצוב גבות:

  • לכבוד אירוע חגיגי, על מנת שהגבות לא יזוזו, ניתן להשתמש במסקרה שקופה ולסרק את הגבות כלפי מעלה. לאחר שהמסקרה התייבשה, הגבות תישארנה מסודרות למשך כל האירוע.
  • במידה והשימוש בפינצטה מכאיבה לך, בצעי אותה מיד לאחר מקלחת חמה. וזאת בכדי שהנקבוביות יהיו פתוחות ויעשו את המלאכה לפחות כואבת.
  • מומלץ לסרק את הגבות כלפי מעלה, ניתן להשתמש במברשת גבות אך מברשת שיניים תעשה את העבודה לא פחות טוב.
להזמנות ויצירת קשר
החזרות ביטול ורכישה

כיף שבחרתם לרכוש מאתר לה גוף
המשלוחים מלה גוף יוצאים בימים א-ה ועלות משלוח הינו 25₪ בלבד וזאת לכל חלקי הארץ.
לה גוף מתחייבים להוציא את המשלוח מרגע ההזמנה עד 72 שעות.
ההתחייבות לזמן אספקה במשלוח אישי הם מרגע שיגור ההזמנה לשליח ועד הגעתו.
בימי ו חגים וחול המועד לא יוצאים משלוחים מלה גוף.
ניתן לאסוף את המשלוחים בתאום מראש מרחוב רא״ל יגאל ידין 47, מודיעין.

אמצעי תשלום
ניתן לשלם בחנות באמצעותי כרטיס אשראי / העברה בנקאית באמצעות תיאום והודעה בטלפון 0526574557 כאשר אישור העברה יתקבל המשלוח יצא לדרכו.

הגנת פרטיות
בלה גוף מקפידים שלא להעביר פרטי לקוחות לצד ג׳

אחריות מוצרים
האחריות על המוצרים הינה אחריות יצרן, הדר׳ספא ודרמההדר ובכל מקרה יש לפנות ללה גוף על מנת לטפל באם התגלתה איזושהי בעיה במוצר.

החזרות מוצרים..
במקרה שהצרכן ביקש להחזיר מוצר, שלא עקב פגם, בהתאם למדיניות המפורסמת בחנות , הצרכן רשאי להחזיר את המוצר בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר .ולה גוף יחזיר לו את מלוא התמורה באופן שבו שילם הצרכן. בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
לא ניתן להחזיר מוצרי קוסמטיקה או מוצרי ספא באם נפתחו וע״פי חוק הגנת הצרכן.


תנאי שימוש
קראתי את תנאי השימוש, את האיסורים ואת תוויות הנגד ואני מודעת אליהם. הלקוח/ה מתחייב/ת לקרוא את ההוראות אשר מגיעות עם המוצרים ואת הוראות האתר לגבי כל מוצר בפני עצמו ולהשתמש שימוש ראוי ונכון בהם על פי הה7ראות המצורפות. הלקוח/ה מבני/ה שאין החזרים על מוצרי קוסמטיקה או מוצרי ספא באם נפתח המוצר ובאם לאו.

במקרה של ביטול עסקה יגבו 5% דמי עמלה וטיפול ביטול כחוק/100₪, הנמוך מבין השניים.