מניקור פדיקור ולק ג'ל

מניקור

ברשת לה-גוף תקבלו טיפול של יד מיומנת, תוך שימוש בחומרים ואביזרים מקצועיים וייחודים לנו.
מניקור יכול להיפתח בריכוך של העור, שמתבצע בעזרת מריחה של חומר מיוחד או השריית הידיים במים חמים המכילים מלחים או שמנים. השלב הבא בתהליך מניקור הוא טיפול בעור הסובב את הציפורן, שנקרא עור קרני.
הטיפול בעור כולל דחיפה אחורה של חלקים מסוימים הצמודים לציפורן והסרה של חלקים אחרים של רקמה מתה, זהו שלב בטיפולי מניקור הדורש מיומנות.

בשלב הבא בטיפול מניקור מטפלים בציפורן עצמה, גוזרים או קוצצים, ומשלימים את העיצוב בשיוף של הציפורן בפצירה. מלבד גימור של הצורה הכללית, השיוף מבטיח שקצה הציפורן יהיה חלק, לא דוקר ולא מתפצל.

בטיפול מניקור, הטיפול בכפות הידיים עצמן מתרחש בדרך כלל בשלב מאוחר יותר, לאחר הטיפול בציפורניים. הוא כולל פילינג לניקוי עור הידיים, עיסוי שלהן והחדרת לחות לעור.

רשת לה- גוף מציעים לך מבחר רחב של לקים מהחברות הטובות ביותר ואף טיפולי לק ג'ל, על מנת שתקבלי טיפולי עשיר ומפנק בכל דרך!

מניקור

ברשת לה גוף ניתן לקבל טיפול וטיפוח בכף היד או הרגל, באמצעות טכניקת עבודה מיוחדת, ולקבל תוצאות מיידיות של מראה אסתטי נקי בריא ומטופח.

ברשת לה גוף אנו מקפידים על מתכונת עבודה ברמה גבוהה ביותר, תוך שימוש במכשור מקצועי המותאם למצב רגלו/ה של הלקוח/ה תוך הקפדה על חיטוי וסטריליזציה של הכלים. ברשת לה גוף אף נעשה שימוש במשייף ופצירה חד פעמיים לכל לקוח/ה.

הטיפול אותו עובר/ת הלקוח/ה הינו בהתאמה אישית על פי צורכי כף הרגל:

  • אנו בלה גוף מוכשרים לטפל במגוון הנגעים בכף רגלך; יבלות, פטרת כף הרגל והציפורניים, ציפורן חודרנית, סדקים, עור קשה ועוד.
  • בלה גוף טיפול הפדיקור בכף רגלך נעשה ע”י מוצרים ייחודיים, איכותיים המשיגים תוצאות מיידיות, מדהימות ומפתיעות.

אנו בלה גוף מציעים מגוון רחב של טיפולים לכף הרגל:

פדיקור קוסמטי

טיפול מפנק לכף רגלך הנועד לטפח את כף הרגל ולהביאו למצב אסטטי.

הטיפול נעשה תוך שימוש בפצירה ומשייף חד פעמי, פילינג, קרם המיועד לכף הרגל, שיוף הציפורניים ,הורדת העור המיותר שמסביב לציפורן ומריחת לק על פי בחירתך.

פדיקור רפואי

טיפול הנועד להביא את כף רגלך למצב אסטטי ולמנוע את חומרת מצבם של הנגעים בכף רגלך ואף להעלימם . הטיפול נעשה תוך שימוש בפצירה ומשייף חד פעמי, פילינג, קרם המיועד לכף הרגל, שיוף הציפורניים ,הורדת העור המיותר שמסביב לציפורן וטיפול ספציפי בנגעים שבכף רגלך.

בפדיקור הרפואי אנו מטפלים במגוון תופעות שבכף הרגל:

ציפורן חודרנית:

הציפורן החודרנית נוצרת לרוב כתוצאה מתחזוקה לא נכונה של הציפורניים וגזירה בצורה לא ישרה של הציפורן. בלה גוף אנו נעזרים בתכשירים ייחודיים תוך הוצאת הציפורן החודרנית. טיפול תקופתי יכול להביא לתוצאות מדהימות ואף לתוצאה של צמיחה נכונה של הציפורן.

פטרת בכף הרגל:

הפטרת בכף הרגל נוצרת לרוב מלחות בתוך הנעל, בשל הזעת יתר בכף הרגל או הכנסת כף הרגל אל תוך הנעל כאשר הרגל אינה יבשה. הפטרת הינה מדבקת ולכן תיתכן אף מצב של הידבקות ממקומות ציבוריים. התחושה הנובעת כתוצאה מהפטרת הינה אדמומיות ואף גירודים טורדניים בכף הרגל. בלה גוף אנו נעזרים בתכשירים ייחודיים הפותרים את תופעת פטרת כף הרגל. טיפול ביתי בהמלצתה של המטפלת יכול להביא לתוצאות מדהימות ואף לתוצאה של היעלמות הפטרת בכף הרגל.

פטרת על פני הציפורן:

ישנן מספר דרגות לפטרת המופיעה על פני הציפורן, תחילתה של פטרת נראית ע”י שינוי גוון הציפורן ויכולה להגיע למצב של קמחיות ואף התפוררות הציפורן. בלה גוף אנו דואגים לשייף את הציפורן החולה ונעזרים בתכשירים ייחודיים. בכדי להגיע לתוצאה של היעלמות הפטרת יש להקפיד על טיפול בבית תוך שימוש בטיפות טיפוליות לשימוש יומיומי. לעיתים אנו ממליצים בטיפול בקרן אור הנעשה בלה גוף ומביא לתוצאות מדהימות. הטיפול בקרן אור להיעלמות הפטרת על פני הציפורן, מצריך סידרה של כ- 10 מפגשים בממוצע. טיפול תקופתי יכול להביא לתוצאות מדהימות ואף לתוצאה של היעלמות הפטרת מן הציפורן.

בלה גוף אנו מוכשרים לטפל בחולי סכרת , תוך שימוש במוצרים אשר מאושרים ע”י האגודה לחולי סוכרת.

חשוב להביא את הרגל למצב בריא – לתוצאה אסטטית ולבריאות כף רגלך:

  • מומלץ לפני נעילת נעליים להשתמש בספרי לכף הרגל לייבוש וחיטוי הרגל והנעל.
  • יש להקפיד לא ללכת יחפים במקלחות ציבוריות .
  • יש להקפיד לייבש היטב את כפות הרגליים לאחר הרחצה.
  • מומלץ לגרוב גרבי כותנה .פעם עד פעמיים בשבוע לשייף את הציפורניים .
  • מומלץ להגיע לטיפול פדיקור אחת לחודש לפחות.
להזמנות ויצירת קשר
החזרות ביטול ורכישה

כיף שבחרתם לרכוש מאתר לה גוף
המשלוחים מלה גוף יוצאים בימים א-ה ועלות משלוח הינו 25₪ בלבד וזאת לכל חלקי הארץ.
לה גוף מתחייבים להוציא את המשלוח מרגע ההזמנה עד 72 שעות.
ההתחייבות לזמן אספקה במשלוח אישי הם מרגע שיגור ההזמנה לשליח ועד הגעתו.
בימי ו חגים וחול המועד לא יוצאים משלוחים מלה גוף.
ניתן לאסוף את המשלוחים בתאום מראש מרחוב רא״ל יגאל ידין 47, מודיעין.

אמצעי תשלום
ניתן לשלם בחנות באמצעותי כרטיס אשראי / העברה בנקאית באמצעות תיאום והודעה בטלפון 0526574557 כאשר אישור העברה יתקבל המשלוח יצא לדרכו.

הגנת פרטיות
בלה גוף מקפידים שלא להעביר פרטי לקוחות לצד ג׳

אחריות מוצרים
האחריות על המוצרים הינה אחריות יצרן, הדר׳ספא ודרמההדר ובכל מקרה יש לפנות ללה גוף על מנת לטפל באם התגלתה איזושהי בעיה במוצר.

החזרות מוצרים..
במקרה שהצרכן ביקש להחזיר מוצר, שלא עקב פגם, בהתאם למדיניות המפורסמת בחנות , הצרכן רשאי להחזיר את המוצר בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר .ולה גוף יחזיר לו את מלוא התמורה באופן שבו שילם הצרכן. בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
לא ניתן להחזיר מוצרי קוסמטיקה או מוצרי ספא באם נפתחו וע״פי חוק הגנת הצרכן.


תנאי שימוש
קראתי את תנאי השימוש, את האיסורים ואת תוויות הנגד ואני מודעת אליהם. הלקוח/ה מתחייב/ת לקרוא את ההוראות אשר מגיעות עם המוצרים ואת הוראות האתר לגבי כל מוצר בפני עצמו ולהשתמש שימוש ראוי ונכון בהם על פי הה7ראות המצורפות. הלקוח/ה מבני/ה שאין החזרים על מוצרי קוסמטיקה או מוצרי ספא באם נפתח המוצר ובאם לאו.

במקרה של ביטול עסקה יגבו 5% דמי עמלה וטיפול ביטול כחוק/100₪, הנמוך מבין השניים.