טיפול באקנה בקרן אור

אקנה היא דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות.

האקנה מופיע בעיקר בגיל ההתבגרות, למרות שישנם מקרים כי האקנה מופיע בגיל 30. גיל ההתבגרות הוא גיל מלא בשינויים, אותם שינויים שלא תמיד פשוט וקל לנו להשלים איתם. בנוסף לקול שמשתנה, הריח, גם הפצעים שיוצאים על הפנים נותנים את אותותיהם ומוסיפים על מצב הרוח הלא תמיד מתקבל על הסובבים.

למרבה הצער, נערים ונערות רבים אינם מודעים לעובדה שאת האקנה ניתן לדכא ב-99 אחוזים מהמקרים וטיפול נכון של איש מוסמך ומיומן יפחית את הסבל והסימנים.

טיפול באקנה

לטיפול באקנה יש מספר אפשרויות והן, יותאמו לכל אדם על פי מצב עורו.
מספר אפשרויות המוצעות לטיפול הן:

  • Roaccutane – כדורים לטיפול באקנה קשה
  • טיפול באנטיביוטיקה – לטיפול באקנה בינוני
  • טיפול על בסיס צמחים בעלי תכונות מרפאים
  • טיפול בקרן אור

בלה גוף אנו משלבים טיפול פנים הכולל ניקוי עור הפנים, סידרה של פילינגים המותאמים למצב העור, סידרה של מסכות המותאמות למצב העור, וכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, מיימים את הטיפול באמצעות הקרן אור.

קראו אודות המכשירים לטיפול באקנה בלה גוף

טיפול בקרן האור IPL פועלת לצמצום והשמדת חיידק האקנה . קרן האור יעילה בהשמדת הבקטריה ובאיזון הסבום בבלוטות החלב, כיווץ נקבוביות והבהרת כתמים חומים/ אדומים האופייניים לעור אקנתי.

במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף, הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות.

בלה גוף , הטיפול מניב תוצאות מדהימות וניראות לעין עוד מן הטיפול הראשון.

להזמנות ויצירת קשר
החזרות ביטול ורכישה

כיף שבחרתם לרכוש מאתר לה גוף
המשלוחים מלה גוף יוצאים בימים א-ה ועלות משלוח הינו 25₪ בלבד וזאת לכל חלקי הארץ.
לה גוף מתחייבים להוציא את המשלוח מרגע ההזמנה עד 72 שעות.
ההתחייבות לזמן אספקה במשלוח אישי הם מרגע שיגור ההזמנה לשליח ועד הגעתו.
בימי ו חגים וחול המועד לא יוצאים משלוחים מלה גוף.
ניתן לאסוף את המשלוחים בתאום מראש מרחוב רא״ל יגאל ידין 47, מודיעין.

אמצעי תשלום
ניתן לשלם בחנות באמצעותי כרטיס אשראי / העברה בנקאית באמצעות תיאום והודעה בטלפון 0526574557 כאשר אישור העברה יתקבל המשלוח יצא לדרכו.

הגנת פרטיות
בלה גוף מקפידים שלא להעביר פרטי לקוחות לצד ג׳

אחריות מוצרים
האחריות על המוצרים הינה אחריות יצרן, הדר׳ספא ודרמההדר ובכל מקרה יש לפנות ללה גוף על מנת לטפל באם התגלתה איזושהי בעיה במוצר.

החזרות מוצרים..
במקרה שהצרכן ביקש להחזיר מוצר, שלא עקב פגם, בהתאם למדיניות המפורסמת בחנות , הצרכן רשאי להחזיר את המוצר בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר .ולה גוף יחזיר לו את מלוא התמורה באופן שבו שילם הצרכן. בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
לא ניתן להחזיר מוצרי קוסמטיקה או מוצרי ספא באם נפתחו וע״פי חוק הגנת הצרכן.


תנאי שימוש
קראתי את תנאי השימוש, את האיסורים ואת תוויות הנגד ואני מודעת אליהם. הלקוח/ה מתחייב/ת לקרוא את ההוראות אשר מגיעות עם המוצרים ואת הוראות האתר לגבי כל מוצר בפני עצמו ולהשתמש שימוש ראוי ונכון בהם על פי הה7ראות המצורפות. הלקוח/ה מבני/ה שאין החזרים על מוצרי קוסמטיקה או מוצרי ספא באם נפתח המוצר ובאם לאו.

במקרה של ביטול עסקה יגבו 5% דמי עמלה וטיפול ביטול כחוק/100₪, הנמוך מבין השניים.